Arhan Koleji

Servis Hizmetleri

GELECEĞİN LİDERLERİNİ TAŞIYORUZ...

Ofel Tur olarak, personel ve öğrenci servis ulaşım faaliyetine 2011 yılında başladık.

“Amacımız taşımacılığın neredeyse tamamının karayolu ile yapıldığı bir ülkede, ulaşıma ihtiyacı olan herkesin tercih edebileceği bir marka haline gelmek, 'Kaliteli' ve 'Eğitilmiş iş gücü', 'İleri teknoloji araçları' ve 'Gelişmiş sistemleri' kullanarak tartışmasız lider olmaktır.“

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü mutlu bir başlangıç, verimli bir günün temelidir.

Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında alındıkları adrese bırakılır. Bu uygulama; Yolun kapanması, Kazı çalışması, Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak, Yolun park alanı olarak kullanılması, Olağanüstü haller dışında geçerlidir.

Öğrenci ve Personel ulaşımında güvenlik ve huzur en büyük sorumluluğumuzdur.

Bu sorumluluğu taşıyabilmekteki en büyük unsurlardan biri de, ileri teknik donanıma sahip araçlardan oluşan bir filodur.

Araç filomuz piyasada kabul görmüş marka araçlardan oluşmaktadır.

16+1, 17+1, 18+1 kişilik olmak üzere üç çeşit araç kategorisi bulunmaktadır.

Her araç gerekli güvenlik donanımlarına sahiptir.

Araçlarımızda, araç takip sistemi bulunmaktadır.

Her araçta koltuk kaza sigortası bulunmaktadır.

Merkezimizde ve çalıştığımız tüm okullarda görev yapan servis sorumlularımız;

Her gün araçlarımızın servise uygunluğunu kontrol eder. Böylelikle araçlarımız her gün temiz ve eksiksiz bir şekilde öğrencilerimizin hizmetindedir.

Araçlarımız belli aralıklarla, başta trafik muayenesi olmak üzere yola çıkmak için gerekli tüm denetimlerden geçer.

Araçlarımızın araç takip sistemi ile seyir halindeki hızları, kalkış ve varış saatleri kontrol edilir.

Sürücü ve rehberlerimizin, görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini öğrenmek için, belli aralıklarla servislerimiz gezici ekip kontrollerine alınırlar. Bu sistemde gezici ekip arabası servis aracımızı görev süresi boyunca takip ederek tüm yapılanların raporunu tutar.

Sürücülerimizin yıl içerisinde, herhangi bir trafik suçu işleyip işlemediklerini öğrenmek için her yıl ehliyet sicil kaydı kontrolü yapılır.

Sürücü ve rehberlerin performans değerlendirmelerinin yanı sıra, rutin aylık araç kontrolleri de yapılmaktadır.